Loader

dr n. med. Katarzyna Potoczek-Wallner

Diamond Invisalign Provider, międzynarodowy speaker Invisalign

Katarzyna Potoczek-Wallner jest założycielką Smiles Clinic we Wrocławiu. Ukończyła wydział lekarsko-stomatologiczny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w 2007 r. Nauczyciel akademicki we wrocławskiej Katedrze Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej w latach 2010-2012. Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską na temat: „Zmiany układu stomatognatycznego u pacjentów z akromegalią”.

Dr n. med. Katarzyna Potoczek-Wallner:

  • jako jeden z pierwszych lekarzy stomatologów w Polsce uzyskała międzynarodową certyfikację w leczeniu ortodontycznym systemem Invisalign.
  • Ma tym samym najdłuższe doświadczenie w Polsce w prowadzeniu terapii ortodontycznych za pomocą nakładek Invisalign.
  • Międzynarodowy speaker Invisalign, między innymi prowadzi na całym świecie szkolenia dla lekarzy, którzy rozpoczynają pracę w tym systemie.
  • W 2021 r. zdobyła także prestiżowy tytuł Diamond Invisalign Provider. Podsumowując, otrzymują go nieliczne kliniki ortodontyczne na świecie o największym doświadczeniu i największej liczbie pacjentów ortodontycznych, leczonych za pomocą Invisalign.

Założycielka i wiceprezes pierwszej w kraju Polskiej Akademii Alignerowej, zrzeszającej stomatologów i ortodontów, rozwijających się w metodzie leczenia nakładkami. Jest również organizatorką corocznych Kongresów Polskiej Akademii Alignerowej, na które zaprasza przede wszystkim światowe sławy ortodoncji nakładkowej.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Zgoda