Loader

Lek. dent. Aleksandra Gąsior

W 2012 r. ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu jako najlepsza absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego. W swojej pracy specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu. Realizuje metamorfozy uśmiechu za pomocą takich rozwiązań jak: licówki porcelanowe i kompozytowe (bonding), korony porcelanowe i mosty.

Kwalifikacje i umiejętności praktyczne doskonali na licznych kursach i konferencjach, tym samym oferując pacjentom najwyższą jakość leczenia. Wykorzystuje innowacyjne metody z zakresu protetyki oraz koncepcję Digital Smile Design do tworzenia idealnego i naturalnego uśmiechu. Szczególny nacisk kładzie na stworzenie optymalnego, kompleksowego, a przede wszystkim spełniającego oczekiwania pacjenta planu leczenia. Stosuje nowoczesne metody, które gwarantują bezbolesne leczenie i długotrwałe efekty.

Podstawą jej pracy jest powiększenie pola zabiegowego – minimalnie z lupami stomatologicznymi. Najczęściej jednak korzysta z pomocy mikroskopu, dzięki czemu ma możliwość wykonania swojej pracy z jeszcze większą precyzją. W wykonywane leczenie wkłada całe swoje serce, a pacjenci cenią jej profesjonalizm połączony z dużą dawką dobrego humoru.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Zgoda