Loader

O nas

Dentysta Wrocław – w Smiles Clinic pasjonują nas uśmiechy!

Wpisujesz w wyszukiwarkę: dobry dentysta Wrocław. Znalazłeś, więc uśmiechnij się! Jesteś w Smiles Clinic, przyjaznym centrum stomatologicznym, położonym w centrum Wrocławia. Tutaj czekają na Ciebie prawdziwi pasjonaci uśmiechów, eksperci ortodoncji i stomatologii estetycznej.

Dobry ortodonta we Wrocławiu

Specjalizujemy się w komfortowej i skutecznej ortodoncji nakładkowej Invisalign! Zamiast uciążliwych drutów i zamków stosujemy wygodne, przezroczyste nakładki, które skutecznie leczą wszystkie wady zgryzu. Założycielką Smiles Clinic jest dr. n. med. Katarzyna Potoczek-Wallner, stomatolog o najdłuższym doświadczeniu w Polsce w leczeniu ortodontycznym Invisalign. Jako międzynarodowy speaker Invisalign i wiceprezes Polskiej Akademii Alignerowej dr Kasia stosuje najnowocześniejsze techniki ortodontyczne i osiąga najlepsze efekty w leczeniu wad zgryzu. Skupiony wokół niej zespół dentystów i higienistek kompleksowo opiekuje się uśmiechami pacjentów Smiles Clinic.

Dentysta w Smiles Clinic Wrocław – kompleksowa opieka nad uśmiechem

Stawiamy na wielospecjalistyczne leczenie, dlatego pod jednym dachem oferujemy leczenie z zakresu implantologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki oraz endodoncji. Nie musisz korzystać ze specjalistów w różnych centrach stomatologicznych, ponieważ w Smiles Clinic pod jednym dachem zaopiekujemy się Twoim uśmiechem. Dentyści w Smiles Clinic Wrocław specjalizują się m.in. w bezbolesnym usuwaniu ósemek oraz w bezpiecznym wszczepianiu najwyższej klasy implantów. Leczenie kanałowe pod mikroskopem to także nasza pasja! Endodonci w Smiles Clinic ratują zęby zagrożone usunięciem, a leczenie kanałowe często przeprowadzamy na jednej wizycie.

Licówki porcelanowe i kompozytowy bonding we Wrocławiu

Jeśli planujesz metamorfozę uśmiechu za pomocą licówek i koron porcelanowych lub bondingu, zapraszamy do Smiles Clinic Wrocław. Pasjonuje nas stomatologia estetyczna, a w projektowaniu metamorfoz posługujemy się najnowocześniejszymi technikami. Wiemy, że zęby mają ogromny wpływ na wygląd całej twarzy, dlatego tak dużą wagę przykładamy do projektowania uśmiechu. Codziennością w pracy stomatologa estetycznego w Smiles Clinic jest wirtualne projektowanie Digital Smile Design. W oparciu o profesjonalne zdjęcia i skany tworzymy najpierw projekty uzupełnień protetycznych w programie komputerowym. Zanim zaczniemy metamorfozę „w realu” powstaje cyfrowa wizualizacja uśmiechu. Dla Ciebie to korzyść, bo możesz zobaczyć, jak będziesz wyglądać z licówkami, koronami, mostami… Masz również wpływ na ostateczny projekt, zwłaszcza że zanim wykonamy ostateczne prace protetyczne przymierzasz prototyp tzw. mock-up. Tutaj także możemy korygować kształty i kolor licówek, aby spełnić Twoje marzenia. Również bonding, czyli licówki kompozytowe, powstaje u nas najpierw w formie prototypu, abyś był jak najbardziej zadowolony z efektów.

Profilaktyka i higiena jamy ustnej

Nie ma pięknego i zdrowego uśmiechu bez regularnych przeglądów i higienizacji. Tak jak samochód odstawiasz raz do roku do warsztatu na przegląd, wymieniasz olej i sprawdzasz klocki, tak Twoje zęby potrzebują regularnych kontroli. Dlatego dbamy o to, by nasi pacjenci zgłaszali się do Smiles Clinic na okresowe przeglądy stomatologiczne (profilaktyka próchnicy i chorób przyzębia). Nasza duma to doświadczony zespół higienistek, który dba o to, by zęby były regularnie czyszczone z kamienia i osadów. Procedury higienizacyjne uwzględniamy bez zbędnej zwłoki w planach leczenia, dzięki czemu zęby są prawidłowo przygotowane do właściwych zabiegów stomatologicznych. W pracy skupiamy się na tym, aby efekt terapeutyczny był także efektem estetycznym. Jesteśmy dumni, gdy wychodzisz od nas z szerokim uśmiechem na ustach.

Zdjęcie założycieli
Zdjęcie założycieli 2
Zdjęcie założycieli 3

Doświadczenie i rozwój

Smiles Clinic przy ulicy Braniborskiej we Wrocławiu powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie Centrum Stomatologicznego Polident, które od ponad 25 lat istnieje na rynku wrocławskiej stomatologii. To właśnie tam lekarze jako pierwsi w Polsce wprowadzili do oferty implanty stomatologiczne. Także jako jedni z pierwszych w kraju zastosowali przełomową technikę leczenia ortodontycznego Invisalign już w 2015 roku. Zespół Smiles Clinic tworzą więc specjaliści i pasjonaci stomatologii, którzy cały czas trzymają rękę na pulsie nowoczesnej stomatologii. Założycielka Smiles Clinic jest dr n. med. Katarzyna Potoczek-Wallner wiceprezes Polskiej Akademii Alignerowej, międzynarodowy speaker Invisalign, prowadząca szkolenia dla lekarzy i studentów z zakresu ortodoncji nakładkowej.

Przyjazny dentysta w Smiles Clinic Wrocław

Dobry dentysta to także taki, u którego dobrze się czujesz. W Smiles Clinic jest przede wszystkim wygodnie. Nasi pacjenci nie mają problemu z parkowaniem, ponieważ do ich dyspozycji (i to bezpłatnie) jest parking Galerii Wnętrz Domar. Na wizytę czekasz w przestronnych i wygodnych wnętrzach. Możesz przygotować się do wizyty, masz do dyspozycji wszystkie artykuły higieny jamy ustnej i jednorazowe szczoteczki (zachęcamy, by dla ochrony środowiska używać ich wielokrotnie). Umawiając się na konsultację, spodziewaj się, że wszystko dokładnie Ci wyjaśnimy. Pasjonuje nas stomatologia, więc chętnie wyjaśniamy wszystkie wątpliwości i odpowiadamy na wszystkie pytania. A jeśli chodzi o finanse, to za usługi zapłacisz u nas gotówką lub kartą. Pacjenci ortodontyczni korzystają z dostępnych dla wszystkich rat, dzięki czemu nie muszą płacić jednorazowo za całe leczenie Invisalign. W trakcie leczenia ortodontycznego możesz także do nas nie przyjeżdżać! Jak to możliwe? Wprowadziliśmy kolejną światową nowość konsultacje wirtualne dla pacjentów w trakcie leczenia Invisalign dzięki usłudze Dental Monitoring. Wystarczy do nich smartfon, aplikacja i nakładka ScanBox.

Smiles Clinic - Nasz Zespół

dr n. med. Katarzyna Potoczek-Wallner
dr n. med. Katarzyna Potoczek-Wallner
Lek. dent. Aleksandra Gąsior
Lek. dent. Aleksandra Gąsior
Lek. dent. Marcelina Majewska
Lek. dent. Marcelina Majewska
Lek. dent. Artur Konopacki
Lek. dent. Artur Konopacki
Lek. dent. Sonia Jaroszyńska
Lek. dent. Sonia Jaroszyńska
Lek. dent. Agata Kotowska
Lek. dent. Agata Kotowska
Lek. dent. Maksymilian Harłukowicz
Lek. dent. Maksymilian Harłukowicz
Lek. Dent. Bartosz Rusin
Lek. Dent. Bartosz Rusin

Zespół higienistek i asystentek

Personel pomocniczy w Smiles Clinic to dyplomowane higienistki, które wspierają pracę naszych lekarzy i służą pomocą naszym Pacjentom. Zapewniają komfort i przyjazną atmosferę asystując podczas wizyt stomatologicznych, a także samodzielnie wykonują procedury profilaktyczne i higienizacyjne takie jak: skaling i piaskowanie , instruktaż higieny jamy ustnej oraz zabiegi wybielania.

Agata Zdobylak
Agata Zdobylak
Paulina Bąbka
Paulina Bąbka
Ewelina Miszczak
Ewelina Miszczak
Malwina Marek
Malwina Marek
Agnieszka Fabiszewska
Agnieszka Fabiszewska
Daria Sinicka
Daria Sinicka
Monika Rot
Monika Rot

Rejestracja

Joanna Nemś
Joanna Nemś
Magda Kliszewska
Magda Kliszewska
Aleksandra Bania
Aleksandra Bania
Aleksandra Fakadej
Aleksandra Fakadej

Zyskaj dostęp do najlepszych porad i ofert,
zapisz się do newslettera!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Zgoda